Метки

,

Начальнику

районного відділу

паспортної, реєстраційної

та міграційної роботи

__________________________

Юридичного представника

__________________,_______ р.н.-

_____________________________

Адреса реєстрації:

____________________________

____________________________

Контактний тел._______________

Заява

про порядок отримання паспорта громадина України

     Я, ___________________________________, є законним представником моєї доньки

(сина) ________________________________________._________ р.н., місце проживання та реєстрації якої (го)____________________________________________.

У ____________________ 2016р. доньці (сину) виповнилось 16 років. Вона (він) хоче отримати паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки, що передбачено у п.п. 2,3 чинного Положення про паспорт громадянина  України, затвердженого постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 року № 2503 (із змінами).

Право на отримання такого паспорта визначено також постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2015 року № 302 Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення, державі, знищення паспорта громадянина України. Її п. 3 передбачає, що до завершення роботи із запровадження оформлення і видачі паспорта України, зразки бланків якого затверджено цією постановою, паспорт громадянина України може оформлятися з використанням бланка попереднього зразка.

З огляду на викладене, прошу:

  • видати моїй (-єму) дочці (сину) паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки, форма якої затверджена постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 року № 2503 (із змінами);
  • повідомити строки початку і завершення роботи із запровадженням оформлення і видачі паспорта громадянина України, зразки бланків якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 року № 302;
  • надати відповідь у строки визначенні чинним законодавством.

 

«______»_____________ 2016р.                                                 ______________

 

Реклама