Метки

,

Адвокат Сергей Гула, который уже много лет борется против поголовной, бездумной и принудительной вакцинации детей, комментируя пресс-конференцию и.о. министра здравоохранения Уляны Супрун и министра образования Л.Гриневич 14 августа 2019 года, дал очень важную информацию, которую можно и нужно использовать тем родителям, на которых будет оказываться давление в виде отказа в посещении их не вакцинированными детьми школ и детских садов. Уже есть случаи устных угроз со стороны учителей, с требованиями срочно делать детям прививки, иначе им нелязя будет посещать школу. И это явление может быть массовым…

Адвокат сообщил, что и.о. министра здравоохранения Уляна Супрун сказала, что по ЗУ «О защите населения от инфекционных болезней» детям, которые не получили прививок, посещать «заклади освіти не дозволяється», что является не правдой. В законе говорится об ограничении посещения детских учреждений, а школа и детский сад являются учреждениями образования, — это две разные организационно- правовые формы учреждений.
И это ограничение возникло не сейчас, а ещё в 2000 году, когда принимался закон, и всё это время дети без прививок спокойно посещали дошкольные и школьные учреждения. И вот теперь, когда стали продавливать поголовную, принудительную вакцинацию, эту норму подняли и подают её теперь совсем не так, как предусматривал законодатель.

«Сьогодні (14.08.19) Супрун разом з Гриневич дала пресконференцію, щодо недопуску нещеплених дітей до освітніх закладів.
Супрун на пресконференції озвучила ту інформацію, яка є неправдивою, а саме:
1 — Супрун сказала, «що ЗУ «Про захист населення від інфекційних хворіб» передбачає, що діти, які не отримали щеплення відвідувати заклади освіти не дозволяється». — ЦЕ БРЕХНЯ, такого обмеження закон не встановлює, закон встановлює обмеження для відвідування дитячих закладів, а школа і дитсад є закладом освіти — дві різні організаційно правові форми установ;
2 — Супрун сказала, що «це також Підтвердив Верховний Суд України, зазначаючи, що школи та дитсадки мають права не допускати нещеплених дітей». ЦЕ БРЕХНЯ — по-перше в Україні немає Верховного Суду України, а є Верховний Суд, а по-друге Верховний Суд не надав жодного права ні школам, ні дитсадикам не допускати нещеплених дітей до закладів освіти, Верховний Суд у справі 682/1692/17 прийшов до висновку, що Дитсадик (а не школа — це рішення не стосується шкіл!) правомірно поступив, не допустивши нещеплену дитину до дитсадика ЗА НАЯВНОСТІ НЕБЛАГОПОЛУЧНОЇ ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ — виключно лише в цьому аспекті.
3 — «В Україні якісні вакцини, які перевіряються міжнародними організаціями — ми їх тестуємо знову» В чому брехня: Вакцини не тестуються, а перевіряються на якість і це робить не МОЗ, а Державна лікарська служба, а як зазначила останній керівник Держлікслужби Наталія Гедзь — в Україні не перевіряється жодна партія вакцин на їх якість.
4 — В чому Супрун сказала часткову правду:
«Невакциновані діти можуть поширювати інфекцію».
Правда в тому, що такуж інфекцію можуть поширювати і вакциновані.
5 — Чого не сказала Супрун
Того, що багато дітей, які померли від ускладнень від кору БУЛИ ВАКЦИНОВАНІ ВІД КОРУ!

Що треба розяснити пані Гриневич

Вона зазначила, що хтось створює загрозу іншим дітям:
1 — Здорові невакциновані діти нікому загрозу не становлять;
2 — є вакциновані діти, які помирають від вакцинованих хворіб — вони є загрозою для інших.

Гриневич сказала, що є пріоритет в системі освіти здоров’я і життя дитини. Пані Гриневич повинна знати, що від вакцинації діти калічаться та гинуть, — тому вакцинація — це такий же ризик, а я б сказав навіть більший, аніж невакцинування

Також, Гриневич сказала, що якщо це світоглядне переконання не робити щеплення, дитина може навчатися на індивідуальні чи дистанційні формі навчання.

Потрібно профільному міністру роз’яснити положення ЗУ «Про освіту», що вибір форми освіти належить батькам, а не Гриневич, і якщо батьки нещеплених дітей бажають, щоб їхні діти навчалися на стаціонарні формі навчання — нещеплені діти мають на це повне право!»

Адвокат Сергій Гула

https://youtu.be/4bj3V581iPo
Тема дня. Роксолана Підласа, Тимофій Бадіков, Сергій Гула. Підготовче засідання до сесії

Адвокат Сергій Гула з 17.45 хв. про небезпеку примусового вакцінування та незаконність заборони відвідування нещепленими дітьми освітніх закладів

Сергей Гула о запрете абортов: «Заборона абортів є абсолютно правовою нормою чинного законодавста».

«Україна знаходиться у демографічній кризі! Аборти — одна з причин. Ясно, що це питання поставлене на бізнес бо певні організації заробляють на цьому великі гроші. Але треба мислити Національними інтересами, і Держава має захищати своїх громадян, особливо незахищених. Навіть в нашому законодавстві де погано прописані поняття про ненароджену дитину, всерівно зазначається, що чадо, яке ще не народилося, ВЖЕ має право на спадок! Тим самим Закон говорить, що ще ненароджена дитина вже особистість!»

Подготовила Л.Очай

15.08.2019